«آخر خط» اردیبهشت به لبنان و سوریه می‌رود

به گفته خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «آخر خط» به کارگردانی علی مسعودی به قم رسیده هست و گروه تولید اواخر اردیبهشت ماه به لبنان و سوریه می‌مسیر و درون آنجا بازیگران تازه خارجی به مجموعه تلویزیونی اضافه خواهند شد. 

علی مسعودی درون این مجموعه تلویزیونی نقش یک دکتر را ایفا می‌کند. همچنین قرار بود این مجموعه تلویزیونی یکی از گزینه‌های پخش درون ماه مبارک رمضان باشد که با شرایط توقف درون تولید به تعویق افتاد. 

اغلب لوکیشن‌های این مجموعه تلویزیونی تهران هست، ولی گروه تولید ازبرای تصویربرداری بعضی سکانس‌های پایانی که درون قالب چهار قسمت هست به لبنان و سوریه خواهند رفت و درون این سکانس‌ها تعدادی بازیگران لبنانی و سوری نیز مقابل دوربین خواهند رفت. 

به گفته فارس، مجموعه تلویزیونی «آخر خط» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا مسعودی با مضمونی کمدی و طنز راوی قصه دو پسرخاله هست که بسیار شرور هستند. خانواده‌ها از دست این دو نفر به ستوه آمده‌اند. آنها به دلیل انجام جرمی به زندان می‌افتند و از آنجا تصمیم به مهاجرت از کشور می‌گیرند که … .

شهین تسلیمی، محمدرضا هدایتی، امیر نوری، عباس جمشیدی فرد، کمند امیر سلیمانی، اشکان اشتیاق، رضا ایرانشهر، داریوش سلیمی، علی صبوری، بیژن پیشدادی، سیدرضا حسینی، مجید شهریاری، فاطمه امینی، مهسا باقری، غزال وکیلی ، محمدامین سلیمی راد، مهران رجبی، محمدبرسوزیان و فریده سپاه منصور از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *