عمل قلب گیم که به تارهای صوتی خواننده آسیب زد!

به گفته خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس به نقل از گاردین، «لیندسی باکینگهام» خواننده و گیتاریست سابق گروه «فلیت‌وود مک» درون حین عمل جراحی قلب باز، تارهای صوتی‌اش آسیب جدی دید.

کریستین، همسر این موزیسین درون شبکه‌های اجتماعی عنوان کرد که همسرش درون منزل دوران نقاهت پس از عمل را می‌گذراند و امیدوار هست که این آسیبی که به تارهای صوتی‌اش وارد شده دائمی نباشد.

پزشکان هیچ‌شکل توضیحی درون این مورد ارائه نکرده‌اند و تنها اظهار کرده‌اند که این مورد دائمی نبوده و به زودی برطرف می شود.

همسر این موزیسین می‌گوید بسیار خوشحال هست که به خاطر مشکل حاد قلبی وی را از دست نداده هست چون ناراحتی قلبی وی درون خانواده‌اش ارثی بوده و پدر و برادرش نیز بر اثر عارضه قلبی جان خود را از دست داده‌اند و اینکه آنچنان نگران جان همسرش بوده که آسیب تارهای صوتی خیلی برایش اهمیت نداشته و همینکه الان زنده هست بسیار خوشحال هست.

باکینگهام آخرین دفعه قبل از اینکه از گروه «فلیت‌وود مک» جدا شود با آن‌ها درون مراسم «گِرَمی» درون نیویورک اجرا کرد. دلیل جدایی وی از این گروه نیز عدم توافق درون مورد برنامه‌ریزی تور بلند مدت وقت این گروه عنوان شده هست.

گروه موسوم به «فلیت‌وود مک» درون سال ۱۹۶۷ تشکیل شد و یازده سال پس درون سال ۱۹۷۷ آلبوم «شایعات» این گروه توانست ۴۰ میلیون نسخه بفروشد که رکوردی جهانی محسوب می‌شد. باکینگهام از سال ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۷ با این گروه همکاری می‌کرد و پس از ترک گروه از آن به پس به صورت تکی به کار خود ادامه داد و دیگر دفعه درون سال ۱۹۹۷ به گروه پیوست تا اینکه سال گذشته مجددا از گروه جدا شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *