قرعه‌کشی جدول نمایش کلیپ‌های فجر/ شروع جشنواره با «تختی»

به گفته خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس،‌ مراسم قرعه‌کشی کلیپ‌های سینمای رسانه درون سی‌وهفتمین جشنواره کلیپ فجر، پیش از ظهر امروز(چهارشنبه ۱۹ دی) با حضور نمایندگان رسانه‌ها و تعدادی از سینماگران درون پردیس سینمایی ملت انجام شد.

نمایش کلیپ‌های جشنواره کلیپ فجر ازبرای اهالی رسانه از روز چهارشنبه ۱۰ بهمن درون پردیس ملت شروع می‌شود. مراسم اختتامیه روز ۲۲ بهمن برگزار می شود. جشنواره به مناسبت ایام فاطمیه روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن تعطیل خواهد بود.

درون هر روز چهار سانس به نمایش کلیپ‌ها اختصاص دارد.

سعید الهی کارشناس سینما، قرعه را به نام کلیپ پویانمایی «بنیامین» کشید و این کلیپ با قرعه محسن عنایتی کارگردان کلیپ دوشنبه پانزدهم بهمن ماه درون سانس اول اکران می شود.

امیرحسین اشرفی از خبرنگاران سینما، قرعه را به نام کلیپ‌های کوتاه کشید و براساس قرعه محمد کارت و سوگل رضوانی از سازندگان کلیپ کوتاه قرعه روز نمایش کلیپ‌های کوتاه درون روز چهارشنبه ۱۷ بهمن سانس اول درآمد.

علی افشار از سردبیران و خبرنگاران باسابقه سینما قرعه را به نام کلیپ «تمام چیزهایی که جایشان خالی هست» به کارگردانی زینب تبریزی برداشت که براساس قرعه‌ای که زینب تبریزی کشید این کلیپ پنج شنبه هجدهم بهمن ماه درون سانس اول پخش می شود.

شاهین امین از سردبیران و منتقدان سینما، قرعه انیمیشن آخرین قصه را از گوی درآورد و براساس قرعه اشکان رهگذر کارگردان این کلیپ، این انیمیشن درون تاریخ پنج‌شنبه ۱۱ بهمن سانس اول به نمایش درخواهد آمد.

جلیل اکبری صحت، قرعه پویانمایی «شب آفتابی» را کشید و روز نمایش این کلیپ براساس قرعه علی مدنی کارگردان این اثر، سیزدهم بهمن سانس اول خواهد بود.

محمدصادق لواسانی از کارشناسان رابطه ها عمومی قرعه را به نام کلیپ مستند «دلبند» کشید و با قرعه الهه نوبخت تهیه‌کننده کلیپ، این اثر یکشنبه ۱۴ بهمن سانس اول به نمایش درخواهد آمد.

قرعه «نت‌های مسی یک رویا» را مجید توکلی خبرنگار روز گذشته و فیلمساز امروز کشید و رضا فرهمند وقت نمایش کلیپ را پانزدهم بهمن سانس اول انتخاب کرد.

 

 

زهرا چخماقی از خبرنگاران رسانه ملی  قرعه «بهارستان، خانه ملت» را کشید و بابک بهداد قرعه وقت نمایش کلیپ را به تاریخ جمعه دوازدهم بهمن ماه کشید.

قرعه «خانه ابری ازبرای تو» را هوشنگ حسینی خبرنگار باسابقه درآورد و مهدی بخشی مقدم کارگردان این کلیپ به روی سن آمد و قرعه وقت نمایش این کلیپ را به چهارشنبه ۱۰ بهمن سانس اول کشید.

الهام حسامی قرعه نمایش کلیپ‌های قسمت سودای سیمرغ را کشید و اسم کلیپ «قصر شیرین» را از گوی درآورد. بازیگر کودک کلیپ رضا میرکریمی نیز سانس سوم جمعه دوازدهم بهمن را انتخاب کرد.

مهدی خرمدل از خبرنگاران روز گذشته و مستندسازان امروز قرعه کلیپ معکوس را کشید و محمد خوشنام سرمایه گذار این کلیپ قرعه سانس چهارم چهارشنبه دهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ کشید.

هادی داداشی از روزنامه‌نگاران حوزه سینما قرعه کلیپ «جان‌دار» را کشید و حسین امیری دوماری و پدرام پورامینی کارگردان‌های این کلیپ پنجشنبه هجدهم بهمن سانس سوم را ازبرای نمایش این کلیپ انتخاب کردند.

پوریا ذوالفقاری منتقد سینما قرعه کلیپ «حمال طلا» را کشید و تورج اصلانی کارگردان این کلیپ قرعه سانس دوم روز یکشنبه بیست و یک بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ از گلدان بیرون کشید.

علی رستگار روزنامه‌نگار قرعه کلیپ «مردی بدون سایه» را بیرون کشید و براساس قرعه کریمی مجری طرح این کلیپ سانس چهارم دوشنبه پانزدهم بهمن ماه ازبرای نمایش این کلیپ انتخاب شد.

رها رستمی دختر محمدرضا رستمی روزنامه‌نگار فقید ،قرعه کلیپ «دیدن این کلیپ جرم هست» را بیرون کشید و محمد شفاپور نماینده کلیپ قرعه سانس دوم سه‌شنبه شانزدهم بهمن را ازبرای این کلیپ معلوم کرد.

محمد صابری از دبیران رسانه قرعه کلیپ «شبی که ماه کامل شد» را کشید و با قرعه محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده، این کلیپ یکشنبه چهاردهم بهمن درون سانس چهارم به نمایش درخواهد آمد.

شهنام صفاجو روزنامه‌نگار قرعه کلیپ «درخونگاه» را کشیده و منصور سهراب‌پور تهیه کننده قرعه پنجشنبه یازدهم بهمن سانس چهارم را ازبرای این کلیپ کشید.

اکبر عبدالعلی‌زاده منتقد و روزنامه‌نگار باسابقه قرعه کلیپ «خون خدا» را کشید و مرتضی علی‌عباس میرزایی سانس دوم یکشنبه چهاردهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ انتخاب کرد.

علی علایی منتقد باسابقه قرعه کلیپ «قسم» را از گوی بیرون آورد و الهام غفوری تهیه‌کننده این کلیپ سانس چهارم پنجشنبه هجدهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ کشید.

بهمن عبداللهی قرعه کلیپ «غلامرضا تختی» را کشید و محمدرضا منصوری مجری طرح این کلیپ قرعه سانس دوم چهارشنبه دهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ معلوم کرد.

امیرحسین غضنفری عکاس قرعه کلیپ «ماجرای نیمروز۲؛ رد خون» را کشید و سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده سانس آخر روز آخر جشنواره یکشنبه بیست و یکم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ کشید.

پرستو فرهادی روزنامه‌نگار، قرعه کلیپ «سال دوم دانشکده من» را کشید و براساس قرعه مسعود ردایی و رسول صدرعاملی تهیه‌کننده و کارگردان، این کلیپ درون سانس سوم چهارشنبه دهم بهمن به نمایش درمی‌آید.

مازیار فکری ارشاد منتقد باسابقه سینما قرعه کلیپ «بنفشه آفریقایی» را بیرون آورد و علیرضا شجاع‌نوری تهیه‌کننده سانس دوم پنجشنبه یازدهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ از گوی بیرون کشید.

خدایار قاقانی، خبرنگار و مستندساز نام کلیپ «آشفتگی» را از گلدان بیرون کشید و فریدون جیرانی تهیه‌کننده و کارگردان این کلیپ سانس اول روز یکشنبه بیست و یکم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ معلوم کرد.

محمد کلهر روزنامه‌نگار و از دبیران رسانه قرعه کلیپ «یلدا» را بیرون کشید و ارسنجانی جانشین مجری طرح و بهناز جعفری بازیگر این کلیپ به روی سن آمدند و بهناز جعفری قرعه سانس دوم دوشنبه پانزدهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ از گلدان بیرون کشید.

فریبرز گلبن از منتقدان سینما قرعه «تیغ و ترمه» را کشید و براساس قرعه علی قائم‌مقامی تهیه‌کننده، این کلیپ درون سانس سوم پنجشنبه یازدهم بهمن به نمایش درخواهد آمد.

رضا منتظری خبرنگار قرعه «جمشیدیه» را کشید و یلدا جبلی کارگردان و محمدصادق آذین تهیه‌کننده به روی سن آمدند و بر اساس قرعه محمدصادق آذین، این کلیپ درون سانس سوم دوشنبه پانزدهم بهمن به نمایش درمی‌آید.

آذر معماریان و امید معلم همسر و فرزند زنده‌یاد علی معلم قرعه کلیپ «متری شش و نیم» را کشیدند و سیدجمال ساداتیان سانس دوم چهارشنبه هفده بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ انتخاب کرد.

علیرضا مرادی از خبرنگاران باسابقه حوزه سینما قرعه کلیپ «مسخره‌باز» را کشید و ماهان حیدری جانشین تهیه‌کننده سانس دوم شنبه سیزدهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ معلوم کرد.

علیرضا مجمع خبرنگار و منتقد سینما قرعه کلیپ «پالتو شتری» را کشید و مهدی علی‌میرزایی کارگردان این کلیپ سانس چهارم سه‌شنبه شانزدهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ کشید.

امیرحسین مکاریانی روزنامه‌نگار قرعه کلیپ «طلا» را کشید و ساداتیان به نمایندگی از عوامل سانس سوم یکشنبه چهاردهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ انتخاب کرد.

اکرم محمدی روزنامه‌نگار نام کلیپ «بیست‌وسه نفر» را کشید و براساس قرعه مجتبی فرآورده تهیه‌کننده کلیپ، سانس سوم روز شانزدهم بهمن ازبرای نمایش این کلیپ معلوم شد.

بشیر جعفری روزنامه‌نگار نام کلیپ «سمفونی نهم» را بیرون کشید و زینب تقوایی تهیه‌کننده این کلیپ سانس چهارم روز جمعه دوازدهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ انتخاب کرد.

کامران ملکی منتقد باسابقه سینما نام کلیپ «سرخپوست» را کشید و براساس قرعه نیما جاویدی کارگردان این کلیپ، سانس چهارم چهارشنبه هفدهم بهمن ماه ازبرای نمایش این کلیپ معلوم شد.

محمدرضا مقدسیان منتقد نام کلیپ «زهرمار» را از گوی بیرون کشید و سیدجواد رضویان کارگردان و جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده این کلیپ به روی سن رفتند و براساس قرعه سیدجواد رضویان سانس چهارم شنبه سیزدهم بهمن ازبرای نمایش این کلیپ انتخاب شد.

سحر قناعتی خبرنگار قرعه کلیپ «ناگهان درخت» را بیرون کشید و مهدی معزی به نمایندگی از عوامل به روی سن رفت و قرعه سانس دوم جمعه دوازدهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ از گلدان بیرون کشید.

مریم قربانی خبرنگار نام کلیپ «سونامی» را بیرون کشید و میلاد صدرعاملی کارگردان و علی سرتیپی تهیه‌کننده این کلیپ قرعه سانس دوم پنجشنبه هجدهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ معلوم کردند.

مریم واحدی روزنامه‌نگار روی صحنه رفت و «ایده اصلی» آخرین قرعه مانده درون گلدان را کشید و آزیتا موگویی کارگردان و تهیه‌کننده کلیپ هم سانس سوم چهارشنبه هفدهم بهمن را ازبرای نمایش این کلیپ انتخاب کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *