معرفی هیأت داوران مسابقات میان‌المللی قرآن کریم/ قضاوت ۹ داور خارجی درون رقابت‌ها

به گفته خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس به فاصله کمتر از یک ماه تا شروع سی‌وششمین دوره مسابقات میان‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران، ششمین دوره مسابقات میان‌المللی قرآن دانش‌آموزان و چهارمین دوره مسابقات میان‌المللی قرآن روشندلان جهان اسلام، اسامی داوران این سه گروه از مجموع مسابقات میان‌المللی قرآن ایران عنوان شد.

بر همین اساس، ریاست هیأت داوران بر عهده عبدالرسول عبایی از ایران گذاشته شده هست. داوران ایرانی این مسابقات، شامل حمیدرضا مستفید، محمدرضا ابوالقاسمی، رضا محمدپور، حسن ربیعیان، حسن حکیم‌باشی، علی‌اکبر حشمتی، غلامرضا شاه‌میوه‌اصفهانی، محمد عباسی، محمدرضا حاجی‌اسماعیلی، محمدمهدی بحرالعلوم، کریم دولتی، هاشم روغنی، سیدمهدی سیف و سیدعباس انجام هستند.

همچنین داوران خارجی این دوره نیز عبارت از محمد عصفور از کشور مصر، سیدعقیل حسین‌المنور از کشور اندونزی، اسحاق دانیش از کشور ترکیه، محمدعلی عطفای از کشور مغرب، محمد عارف العسلی از کشور سوریه، فخری سد خان شنین الشمیلی از کشور عراق، سمیح احمد خالد العثامنه از کشور اردن، عمر بوسعده از کشور الجزایر و عثمان بن مودا از کشور مالزی هستند.

همچنین مسئولیت کمیته فنی و داوری این دوره از مسابقات را محمدتقی میرزاجانی بر عهده دارد. اسامی داوران دو قسمت بانوان و طلاب علوم دینی که به ترتیب درون هتل هما و شهر قم برگزار می‌شود نیز طی روزهای آینده عنوان می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *