منتشر شدن فراخوان پنجمین جشنواره «فردا»

به گفته خبرگزاری فارس به نقل از رابطه ها عمومی پنجمین جشنواره ملی کلیپ و تصویر فناوری و صنعتی (فردا)، این جشنواره درون سطح ملی و با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاورد‌های کشور درون قسمت‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی و با شعار «حمایت از تولید ملی»، از سوی جهاد دانشگاهی هنر و با همکاری ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حمایت سازمان‌ها و مراکز هنری و صنعتی برگزار می‌شود.
این جشنواره درون دو قسمت مسابقه و جنبی برگزار می‌شود.
الف) قسمت مسابقه
 این قسمت درون ۲ گروه آزاد و دانشجویی برگزار شده و همه آثار تولیدی درون چارچوب محورها و موضوعات مدنظر جشنواره و درون قالب‌های مستند، پویانمایی، گرافیک متحرک، کلیپ‌های تبلیغاتی، مجموعه‌های مستند تلویزیونی و تصویر می‌توانند درون این قسمت شرکت کنند.
گروه آزاد شامل:
۱ ـ کلیپ‌های مستند
۲ ـ  کلیپ‌های پویانمایی و گرافیک متحرک
۳ ـ  کلیپ‌های تبلیغاتی (شامل آنونس، تیزر و نماهنگ)
۴ ـ مجموعه‌های مستند تلویزیونی درون مورد صنعت و فناوری
۵ ـ  قسمت‌های موضوعی ویژه
۶ ـ تصویر صنعتی (تک تصویر، مجموعه)
۷ ـ تصویر تبلیغاتی (تک تصویر، مجموعه)
همچنین درون گروه دانشجویی، متقاضیان می‌توانند علاوه بر ۷ مورد فوق‌الذکر، درون قسمت مسابقه دانشجویی نیز به رقابت بپردازند که توضیحات بیشتر ازبرای شرکت درون آن درون قسمت مقررات فراخوان جشنواره آمده هست.
 ب) قسمت‌های جنبی
۱ ـ ب : قسمت میان‌الملل
درون این قسمت آثار منتخب و برگزیده خارجی با موضوعات و محورهای مد نظر جشنواره به نمایش درخواهند آمد.
۲ ـ ب: قسمت ویژه(موضوعی)
این قسمت با همکاری و حمایت مراکز یا سازمان های متولی یک موضوع معلوم برگزار می‌شود. آثار این قسمت علاوه بر قسمت مسابقه، به طور جداگانه نیز مورد تحقیق و داوری قرار خواهند گرفت. عناوین برنامه‌های این قسمت درون موعد‌های مقرر اطلاع‌رسانی می شود که به عنوان نمونه «تقدیر از سازمان‌ها و مراکز فعال فناوری و صنعتی درون توسعه هنر و سینما» و «برگزاری نمایشگاه تخصصی تصویر فناوری و صنعتی» از جمله آن‌هاست.
 گاهشمار جشنواره
 ـ شروع ثبت‌نام درون سایت از ۲۰ فروردین ماه ۹۸
 ـ مهلت آخر ثبت‌نام و ارسال آثار تا ۳۰ تیر‌ماه ۹۸
 ـ  عنوان آثار مسیر‌یافته به قسمت مسابقه؛ ۱۵ شهریور ماه ۹۸
 ـ وقت برگزاری جشنواره؛ ۱۵ تا ۱۷ مهرماه ۹۸ به مدت وقت سه روز
 ـ نمایش‌های استانی؛ از ۱۵ مهرماه ۹۸ تا ۱۵ مهرماه ۹۹

دبیری  پنجمین جشنواره ملی کلیپ و تصویر فناوری و صنعتی(فردا» را بهزاد رشیدی به عهده دارد. علاقه‌مندان ازبرای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای http://www…jdfest…ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *