نام‌نویسی دور تازه طرح ملی تلاوت شروع شد/ حضور دختران درون طرح ازبرای نخستین‌دفعه

به گفته خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس نام‌نویسی دوره تازه طرح ملی تلاوت از طریق سایت این طرح شروع شده و تا ۲۰ خرداد‌ماه ادامه دارد.

اجرای طرح درون ۱۷ مؤسسه از ۱۳ استان

حسین مقدم‌کیا دبیر ستاد طرح ملی تلاوت درون گفت‌وگو با فارس با عنوان این خبر گفت: نام‌نویسی دور تازه طرح تا روز ۲۰ خرداد‌ماه ادامه دارد و دوره‌ها از تیر‌ماه شروع می‌شود. همچنین ۱۷ مؤسسه درون ۱۳ استان به عنوان مؤسسات متولی نام‌نویسی درنظر گرفته‌ شده‌اند تا دوره تازه طرح درون مؤسسات مذکور ساماندهی شود.

حضور دختران درون طرح ازبرای نخستین‌دفعه

مقدم‌کیا از برگزاری طرح ازبرای دختران ازبرای نخستین‌دفعه خبر داد و گفت: امسال ازبرای نخستین‌دفعه این طرح ویژه دختران هم اجرا می‌شود و این عزیزان درون رده سنی ۱۰ تا ۱۵ سال می‌توانند درون دوره‌های ما شرکت کنند. همچنین دوره‌های طرح ازبرای پسران هم درون رده سنی ۸ تا ۱۴ سال برگزار می‌شود.

 

 

وی از نام‌نویسی دور تازه از طریق سامانه اینترنتی طرح ملی تلاوت خبر داد و گفت: ثبت‌نام ازبرای عموم علاقه‌مندان درون سراسر کشور از طریق سایت طرح ملی تلاوت به نشانی www…melitelavat…ir فراهم شده و عزیزانی که دسترسی به سایت ندارند می‌توانند با مراجعه حضوری به مؤسسات منتخب جهت ثبت‌نام کار کنند.

افزوده شدن دوره پیش‌احتیاج به طرح ملی تلاوت

دبیر طرح ملی تلاوت درخصوص آخرین تغییرات طرح گفت: امسال ازبرای نخستین‌دفعه دوره پیش‌احتیاج به طرح اضافه شده و متقاضیان باید ابتدا درون این دوره شرکت‌کنند و پس از موفقیت درون آزمون ورودی به دوره‌های اصلی طرح ملحق شوند.

وی ادامه داد: شرکت‌کنندگان ابتدا درون دوره‌ای دوماهه که تابستان برگزار می‌شوند شرکت‌می‌کنند و منتخبان این دوره دوماهه به عنوان نخبگان و استعداد‌های برتر راهی دوره اصلی که ۶ ساله هست، می‌شوند. همچنین با روش تازه دیگر دوره‌های ملکوت و ابرار برگزار نخواهد شد.

برگزاری دوره‌های اصلی، طی ۳ دوره ۲ساله

مقدم‌کیا از برگزاری دوره اصلی از مهر‌ماه ۱۳۹۸ خبر داد و گفت: فرایند برگزاری طرح به این صورت هست که شرکت‌کنندگان درون سه دوره دو ساله حضور می‌یابند و پس از گذراندن هر دوره دوساله و درون صورت موفقیت درون آزمون‌ها وارد دوره پس می‌شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *