هدف دشمن القای ناامیدی از کارآمدی نظام هست

به گفته خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس، آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید درون ملاقات عده‌ای از مبلغان اعزامی از دفترشان درون ماه مبارک اظهار داشت: امروز دشمن تمام توان خود را درون مقابل ملت ایران به کار گرفته و با تحریم و تهدید قصد تضعیف نظام را دارد. ولی باید توجه داشت که چهل سال هست دشمن درون پی شکست ملت ایران هست و از هیچ نقشه ای ازبرای آزار و اذیت مردم ایران دریغ نکرده هست.

وی افزود: ولی این مردم با توکل به خدا مسیر خود را طی کردند و با مقاومت به عزت رسیدند وامروز نیز باید درون مقابل این توطئه ها که همان روش گذشته با رنگ تازه هست مقاومت کرد. ان شاءالله از این مرحله هم با عزت عبور خواهیم کرد.

آیت‌الله نوری همدانی نقش مدیران را درون شکست نقش های دشمن با اهمیت دانست و بیان داشت: مدیران باور داشته باشند که با توکل به خدا و اتکا به قدرت عظیم ملت و استفاده کردن از ظرفیت های و منبع ها داخلی و توجه به فرمایشات رهبری می توان گام های بلند برداشت و به مردم خدمت کرد و سبب به زانو درآوردن دشمن شد.

وی خدمت به مردم را اولویت اول دانست و ادامه داد: همان طور که حضرت امیرالمومنین علیه السلام به مالک فرمودند اصل و ستون دین و کسانی که درون مقابل دشمن می مانند همین مردم هستند که ما این نکته حضرت را درون دوران دفاع مقدس و تمام مراحل انقلاب دیدیم، لذا امام فرمود مردم ولی نعمت ما هستند، پس خدمت به این مردم با وفا و مقاوم ایران لازم هست و همه باید با افتخار و بدون هیچ منتی خدمت کنیم و هر کسی به هر شکلی به مردم خدمت کرد. مأجور خواهد بود.

این مرجع تقلید القاء نامیدی از کارآمدی نظام اسلامی را نقشه همیشگی دشمن دانست و تصریح کرد: دشمن تا به امروز با عنایت خداوند موفق نشد و پس از این هم مدیران با تلاش و تلاش خود باید مانع محقق شدن آن باشند.

وی حضور گسترده مردم درون هوای گرم با زبان روزه درون سالروز رحلت حضرت امام و بیانات محکم رهبر انقلاب درون مقابل دشمن و ترسیم نقشه مسیر ازبرای مسولان وبیان الگو مقاومت نشان دهنده این دانست که افکار امام همچنان زنده هست.

آیت الله نوری همدانی با بیان لزوم توجه به آرا و افکار امام راحل درون حوزه‌های علمیه ابراز داشت: شخصیت امام و افکار ایشان کم نظیر هست. تا به امروز متأسفانه آن‌شکل که بایدبه این موضوع پرداخته نشده و صداوسیما هم درون این زمینه کم‌کاری کرده هست.

وی گفت: افکار و اندیشه‌های علمی و سیاسی امام، تقوا و شجاعت و ترس از خدا، زهد و پارسایی، سبک زندگی امام و ده‌ها ویژگی دیگر امام می‌تواند ازبرای نسل امروز الگو باشد.

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به سی سال رهبری آیت‌الله خامنه‌ای ایشان را از نظر تقوا و علمیت و سیاست و ساده‌زیستی ممتاز دانسته و اظهار داشت: سی سال رهبری این کشور درون مقابل دشمنان کینه دوز کار ساده‌ای نبود، ولی ایشان با توکل به خدا و توسل به حضرات معصومین علیهم‌السلام و درایت و تدبیر توانست انقلاب را حفظ کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *