یک مجموعه تلویزیونی به مجموعه تلویزیونی های نوروزی تلویزیون اضافه شد

به گفته خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، علی رغم اینکه عنوان شده بود درون ایام نوروز بناست ۳ مجموعه «ن…خ»، «بر سر دوراهی» و «زوج یا فرد» از تلویزیون پخش شود و «عطسه» به کارگردانی مهران مدیری که پیش از این درون شبکه نمایش خانگی توزیع شده نیز روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت، ولی درون آخرین روزهای منتهی به سال عنوان شد که پخش «شش قهرمان و نصفی» هم درون دستور کار شبکه پنج قرار گرفته هست.

این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی حسین قناعت درون ژانر طنز خانوادگی به موضوع حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی می پردازد.

«شش قهرمان و نصفی» با حمایت سیمافیلم تولید شده و نخستین و مهمترین هدفی که این مجموعه تلویزیونی دنبال می‌کند، تشویق همه هم وطنانمان ازبرای خرید کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی با زبان طنز هست.

اکبر عبدی، شهرام قائدی، بیژن بنفشه خواه، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، رؤیا میر علمی، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، امیر غفارمنش، حامد هایدی، حسین رفیعی، ساناز سماواتی، عباس محبوب، علیرضا درویش، حامد آهنگی، مرتضی زارع، نفیسه روشن، نادیا فرحی و علی عبدالشاهی نیز از جمله بازیگران این مجموعه طنز هستند.
 مجموعه تلویزیونی «عطسه» نیز پس از نوروز روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت.

انتهای پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *